led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use full image
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use details Picture
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use Specification image
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use Application Scenario
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use Item Picture
Attributes
Key attributes
Place of origin
China
Material
Others
Brand
Ying Shiliang
Product code
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use pic 1
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use pic 2
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use pic 3
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use pic 4
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use pic 5
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use pic 6
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use pic 7
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use pic 8
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use pic 9
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use pic 10
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use pic 11
led refrigerator corn bulb E12/E14/E17 screw-socket energy-saving bulbs 5W, 7W, 9W, 10W ceramic models for household use
≥5
Note: The current price is EXW. Please discuss the final delivered price with the supplier.
E17 7W (Short Model)
E17 7W (Short Model)
E14 7W (Long Model)
E14 9W
E12 5W
E14 7w (Short Model)
E14 12W
E17 5W
E14 5W
E12 7W (Short Model)